3 kroki do wymodelowania figury!

modna kobieta

Kto przybrał kilka kilogramów podczas ostatniego roku? Ty, ja i prawie każda inna kobieta, która za bardzo w czasach lockdownu zaprzyjaźniła się z lodówką i ignorowała konieczność ćwiczeń. Teraz czas na szok: guziki się nie zapinają, zamki błyskawiczne odmawiają współpracy, a wszystko, co nosiłyśmy w zeszłym roku, jest za ciasne. Jednak cóż -, tu nie chodzi wcale o bycie szczupłą! Możesz mieć pozytywne nastawienie do ciała, mieć swoje kształty w dowolnym rozmiarze i nadal chcieć wyglądać dobrze, jędrnie i bajecznie. Mamy dla Ciebie 3 kroki do wymodelowania figury, które Ci w tym absolutnie pomogą.

Krok 1 Kup bieliznę wyszczuplającą

Poważnie, wszystko, co nosisz, będzie wyglądać sto razy lepiej, jeśli zaprzyjaźnisz się z właściwościami, jakie niesie wysokiej jakości bielizna wyszczuplająca. Dlatego wyświadcz swojemu ciału i odbiciu w lustrze przysługę i zdobądź odpowiednią dla siebie. Aby to zrobić nie musisz nawet wychodzić z domu – w online sklepach takich jak Tono.pl z łatwością dopasujesz coś właściwego i zamówisz z dostawą do domu. W ten sposób też przekonasz siż, że nie musisz rezygnować z komfortu – aby wyglądać pięknie!

Krok 2 Postaw na odpowiedni krój dekoltu

Odwrócony trójkąt w kształcie litery V zdaje się być w większości przypadków najlepiej.

Jakie korzyści dla sylwetki niesie noszenie dekoltów w tym stylu?

  • podkreślona linia ramion,
  • wydłużona szyja i tułów.

Tego typu dekolty równoważą również szerokie biodra i uda, a jeśli są naprawdę głębokie – pięknie podkreślą biust. Sukienki kopertowe również mają ten dekolt.

Krok 3 Postaw na monochromatyczny look

Aby uzyskać najbardziej elegancki i szczuplejszy wygląd — niezależnie od tego, czy masz rozmiar L, XL czy 2XL — utrzymuj górę i dół w tej samej grupie kolorów i intensywności. Na przykład załóż granatową koszulkę i ciemnoniebieskie dżinsy, jasno niebieską bluzę z kapturem i jasne dżinsy lub bluzę z kapturem i legginsy w kolorze czarnym. Wspomniana w pierwszym kroku bielizna wyszczuplająca będzie odpowiednią podstawą do każdej z tych stylizacji i wszelkich innych, które będziesz chciała podrasować zgodnie ze swoją sylwetką i trendami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *