5 ważnych porad dotyczących randek od eksperta

randka

Ważne wskazówki dotyczące randek | Jeśli szukasz czegoś więcej niż randki lub kogoś, kto wypełni natychmiastową pustkę w swoim harmonogramie, możesz być sfrustrowany nowoczesnymi randkami. Wielu moich klientów, którzy szukają małżeństwa (lub przynajmniej poważnego, zaangażowanego związku), zmaga się ze sceną randkową online, ponieważ nie znajdują znaczących powiązań. Wielu moich klientów często zgłasza poczucie beznadziejności, frustracji, a nawet całkowitego wypalenia.

Czy to brzmi znajomo?

Co ciekawe, mimo dużego prawdopodobieństwa korzystania z tych samych aplikacji, moim klientom, którzy szukają tego samego (głębokiego połączenia), wciąż brakuje innych singli o podobnych poglądach. Mecz po meczu, randka po randce, moi klienci czują się niesamowicie przytłoczeni i często zestresowani, że mogą nigdy nie znaleźć tego, czego szukają (lub co gorsza, że ​​to nie istnieje!). Jak to możliwe?

Innym problemem związanym z randkami online jest to, że zmniejsza to naszą pewność siebie w kontaktowaniu się z ludźmi osobiście. Istnieje możliwość, że brakuje Ci prawdziwego związku z tym uroczym baristą, którego spotykasz w każdy wtorek. Randki online mogą również zatkać nasze postrzeganie „tego, czego naprawdę chcemy”, poprzez zaszczepienie wrodzonej oceny niekończącym się profilom, czyniąc cały proces odczłowieczającym i bezosobowym. Randki online mogą również sprawić, że będziesz dość leniwy i możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, jak niedostępny i zamknięty jesteś osobiście.

Oto, co możesz zrobić, aby spróbować zwiększyć swoje szanse na znalezienie autentycznego partnerstwa bez całkowitego odstygmatyzacji od niekończących się profili randkowych, gier i rytuałów społecznych.

Ważne wskazówki dotyczące randek #1. Bądź świadomy, a nie nawykowy

Według Market Watch, przeciętny Amerykanin spędza 11 godzin dziennie na jakiejś formie mediów! Z naszego doświadczenia wynika, ile z tych godzin jest przeznaczonych na media społecznościowe lub internetowe aplikacje randkowe? Jeśli miałbyś być ze sobą szczery, to prawdopodobnie dużo. Bez osądu! Ale biorąc to pod uwagę, tak duża ekspozycja na profile online sprawi, że każdy będzie pozbawiony stygmatyzacji w całym procesie.

Spróbuj ustawić celowy czas na przeglądanie profili z nagimi nastolatkami online, zamiast nałogowo przewijać niekończące się profile na czerwonym świetle, w toalecie, pomiędzy spotkaniami, czekając, aż znajomy spotka się z tobą na brunch itp.

Ustawiając tę ​​intencję (proponuję 1-3 godziny tygodniowo; powiedzmy w każdy czwartek) na przeglądanie profili z zamiarem znalezienia połączenia, faktycznie będziesz ciekawy i otwarty. Twoje oczy zostaną przyciągnięte do kogoś z nową perspektywą i możesz nawet mieć energię, aby naprawdę przeczytać, co mówią te potencjalne randki lub przynajmniej naprawdę spróbować zobaczyć, kogo starają się przedstawić. Będąc bardziej świadomym podczas randkowania online, możesz mieć ochotę spotkać się z kimś, kogo naprawdę interesujesz, z kimś, kto jest wygodny.

Ważne wskazówki dotyczące randek #2. Nadaj priorytet temu, czego naprawdę chcesz od partnera

Czy czujesz presję, że „twój czas się kończy?” Cały czas to słyszę. Ten zegar wydaje się ciężki dla wielu singli i rozumiem dlaczego. Może być wiele obaw związanych ze znalezieniem partnera, zawarciem małżeństwa, a następnie potencjalnym założeniem rodziny. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli jesteś jak wielu milenialsów, którzy najpierw budowali swoją karierę, a teraz, w wieku od wczesnych do późnych lat trzydziestych, denerwują się swoim zegarem biologicznym. Możesz się denerwować praktycznymi elementami budowania z kimś życia intymnego (np. „Muszę mieć dziecko realistycznie w ciągu najbliższych 2 lat, co oznacza, że ​​muszę dziś kogoś poznać, wziąć ślub do końca roku a potem zajść w ciążę do 2020 r.”

Powiedzmy, że jest to niezwykle ważne dla ciebie, aby znaleźć kogoś, kto ma te same duchowe przekonania jak ty lub kto jest intelektualistą; Ale powiedzmy też, że chcesz się pobrać i mieć dzieci. Być może znalazłeś się w predykalu, ponieważ jeszcze nie znajdziesz kogoś z tymi duchowymi i intelektualnymi połączeniami, ale znalazłeś kogoś, kto chce małżeństwa i dziecka. Co robisz?

Zazwyczaj stwierdzam, że rozliczając się do tych autentycznych pragnień w partnerstwie, najprawdopodobniej doprowadzi cię na ścieżkę urazy i izolacji. Tylko dlatego, że łatwiej jest znaleźć kogoś, kto jest również na misji, aby spełnić ważną listę kontrolną w odpowiednim czasie, (niż to jest znalezienie kogoś, kto naprawdę cię dostaje), niekoniecznie oznacza, że ​​powinieneś iść naprzód z nimi.

Musisz być uczciwy wobec siebie o rzeczach, które naprawdę cenisz w partnera i rzeczy, które naprawdę chcesz lub potrzebujesz z partnerstwa. Jeśli chcesz małżeństwa i dzieci, ale to sprawia, że ​​podkreślasz myśl o osi czasu, proszę wziąć głęboki oddech! Może to nadal być w kartach dla Ciebie, nawet jeśli przegapisz pożądanej osi czasu, to tylko może wyglądać trochę inaczej niż to, co przewidziałeś. Po prostu spróbuj zrestrukturyzować swoje priorytety znalezienia prawdziwego połączenia, a po hodowaniu prawdziwego związku, omawiając poruszanie się naprzód z “kolejnymi krokami” będzie czymś, co oboje są otwarci i podekscytowani do zbadania razem, (nawet jeśli są Trudny, łatwy, planowany lub nieplanowany

Ważne wskazówki randkowe # 3. Zadaj pytania, które właściwie mają znaczenie

Możesz czuć się sprzeczne z posiadania “prawdziwych” otwartych rozmów na pierwszym spotkaniu. Często jednak słyszę, że klienci omawiają swoją frustrację, nie będąc w stanie znaleźć znaczącego połączenia z ludźmi, z którymi znajdowały się w 5+ datach (lub czasami, gdy są nawet w zaangażowanym związku z!) Boją się inicjować znaczące tematy lub Nie wiem, jak stworzyć poczucie połączenia na podstawie wartości, celów życiowych, światowych widoków, celów relacji; sh * t, które rzeczywiście ma znaczenie! Zamiast tego wiele posiada powierzchowne konwos na temat równowagi dziełowej, narciarstwa lub niedawnych miejsc podróży … Data po dacie, po dacie. Są to również ważne, nie daj się mylił, ale bez omawiania rzeczy, które pragniesz z życia, rzeczy, które sprawiają, że zaznaczasz, rzeczy, które sprawiają, że jesteś pasjonatem, rzeczy, które chcesz od związku; Tęsknisz za możliwością dotarcia do rdzenia tej osoby (tj. Potencjalnie marnowanie czasu). Ważne wskazówki randkowe: Jeśli oboje z was związani z osobistych wartości od samego początku, nie znalazłbyś się z próby zmiany ich po urzędniku.

Ważne wskazówki randkowe # 4. Bądź świadomy własnych rzeczy i gdzie to naprawdę pochodzi

Wszyscy mamy bagaż. Wszyscy mamy problemy z emocjami, potrzebami, wrażliwością, seksem, intymnością (itp.) w tym czy innym momencie. TO JEST NORMALNE I OK! Zdjęcia relacji miłosnych na Instagramie nie zawsze są prawdziwe, a nasze postrzeganie seksu, niezależności lub intymności może być bardzo wypaczone. Brak zrozumienia siebie i próba bycia wersją tego, kim myślimy, że powinniśmy być, może maskować naszą niepewność i lęki (a później być przyczyną wielu rozstań). Więc oczywiście nie możemy znaleźć prawdziwych połączeń, jeśli wchodzimy w interakcje z ludźmi jako nasza fasada.

Świadomość własnych wzorców i zachowań, a także wszelkich przeszłych wyzwalaczy i lęków, może przynieść ci ogromne korzyści podczas odkrywania tego, czego naprawdę chcesz i potrzebujesz. Bez eksploracji wewnętrznie najprawdopodobniej powtórzysz te same wzorce i odkryjesz, że przyciągasz tych samych ludzi. Bez zrozumienia siebie do głębi nie będziesz w stanie być w pełni bezbronny (emocjonalnie lub seksualnie) z partnerem; i bez zrozumienia, dlaczego robisz to, co robisz, możesz kontynuować projekcję (tj. „Umawiam się tylko z mężczyznami, którzy są niedostępni!”), bronić (tj. „Nie mogę zyskać więcej czasu, ponieważ pracuję za dużo”) i/ lub odepchnij potencjalnego partnera, który jest dla Ciebie naprawdę dobry. Moja rada, idź na terapię.

Ważne wskazówki dotyczące randek #5. POSTAW SIĘ TAM OSOBIŚCIE

Czy zauważyłeś, jak łatwo jest czuć się pewnie, gdy jesteś na wakacjach? Tracisz codzienną niepewność i pozwalasz być obecnym, dobrze się bawić, a może nawet trochę wyjść z nieznajomymi? Jak prawdziwi nieznajomi. Możesz łączyć się z ludźmi podczas podróży w sposób, którego normalnie nie robisz w codziennym życiu. Jedną z największych rzeczy do rozpoznania jest to, jak leniwa technologia uczyniła nas kulturą i uświadomienie sobie wpływu, jaki ma ona na twoje randki / życie towarzyskie. Możesz czuć się niekomfortowo, nawet po prostu przywitając się z osobą siedzącą obok ciebie na zajęciach jogi, ale nie masz problemu z zainicjowaniem flirtu online. Pod wieloma względami jest to problem z nowoczesnymi randkami. Moja rada nie polega na tym, aby całkowicie zrezygnować z internetowych randek, ale raczej jak najczęściej włączać profil-wakacje do prawdziwego życia. O co chodzi, jeśli przywitasz się z kimś, a on nie jest zainteresowany? Początkowe ukłucie zakłopotania lub odrzucenia szybko mija, podczas gdy wypalenie randek internetowych może nie.

Jedno szybkie i łatwe wyzwanie, zacznij zwracać uwagę na to, jak często wysyłasz wiadomość o byciu „zamkniętym” osobiście. Czy się uśmiechasz? Czy dajesz kontakt wzrokowy? Czy doceniasz innych? Czy wchodzisz w interakcję? Jeśli nie…. dobrze, zacznij tam!

Możesz łatwo wygooglować „ważne wskazówki dotyczące randek”, szukając informacji o tym, jak znaleźć bardziej satysfakcjonujące połączenie, ale niestety najczęściej natrafisz na bardziej powierzchowne wskazówki dotyczące randek, które tylko wzmacniają problem lub po prostu nie są zbyt pomocne. Mam nadzieję, że przeczytanie tych ważnych wskazówek randkowych było pomocne dla Ciebie i Twojego procesu randkowego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *