Filtr pod zlew – ekonomicznie, ekologicznie, wygodnie!

woda1-min

Filtr pod zlew pozwala oczyścić wodę kranową z różnego rodzaju zanieczyszczeń bezpośrednio w punkcie poboru. Dzięki temu możemy nie tylko sporo zaoszczędzić pijąc czystą i smaczną wodę z kranu, ale nie musimy też nosić ciężkiej wody butelkowanej ze sklepu. Ponadto, chronimy nasze sprzęty domowe takie jak pralka czy zmywarka przed kamieniem wydłużając ich żywotność.

Filtry przepływowe oczyszczając wodę kranową poprawiają jej smak i zapach. Wpływa to również na jakość przygotowywanych napojów i potraw. Picie wody z kranu jest też wygodne. Dodatkowo sprzyja ekologii i… oszczędnościom!

Filtr pod zlew – dlaczego warto go zamontować?

Picie wody z kranu to najprostszy i najszybszy sposób na zaspokojenie pragnienia. Nie trzeba iść po nią do sklepu, wydawać pieniędzy i dźwigać ciężkich butelek do domu. Jej ilość jest praktycznie nielimitowana co sprawia, że sprzyja zaspokajaniu dziennego zapotrzebowania na wodę i odpowiedniemu nawadnianiu organizmu.

Niefiltrowana woda z kranu może mieć jednak żółtawy kolor, a także nieprzyjemny zapach i smak chloru. Może też zawierać niewidoczne dla oka elementy czy związki chemiczne. To właśnie z tego względu warto zamontować filtr pod zlewem.

Nie wymaga on tak wiele czasu i wysiłku jak przegotowanie wody, kupowanie jej w sklepie czy przynoszenie ze studzienki oligoceńskiej. Czystą i smaczną wodą z kranu możemy się cieszyć w każdym momencie! Filtr do wody przepływowy na bieżąco oczyszcza wodę używaną w gospodarstwie.

Co więcej, filtr węglowy poprawia smak i zapach wody, a polipropylenowy usuwa z niej zanieczyszczenia mechaniczne takie jak rdza czy drobinki piasku. Z kolei filtr azotanowy świetnie sprawdza się w przypadku domów jednorodzinnych z własnym ujęciem, gdzie do wody mogą przedostawać się azotany z okolicznych pól i nieszczelnych szamb, a także metale ciężkie i inne substancje organiczne. Duży wybór wysokiej jakości filtrów przepływowych znajdziesz na dafi.pl/filtry-przeplywowe

Technologia stosowana w filtrach przepływowych daje gwarancję efektywnej filtracji i smacznej wody zaraz po odkręceniu kranu!

Filtr przepływowy chroni sprzęty AGD

Zalet filtrów przepływowych jest jednak więcej. Filtr żywiczny ma zdolność redukcji soli wapnia i magnezu, a przez to chroni urządzenia AGD przed kamieniem. Zmiękczając wodę chroni również armaturę.

Filtr pod zlewem świetnie sprawdza się w gospodarstwach, w których zużycie wody jest spore, a woda wodociągowa wyjątkowo twarda. Ponadto, nie zajmuje wiele miejsca na blacie kuchennym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *