Uniwersalne body niemowlęce – skąd wzięła się jego popularność?

body różne kolory

Ubiera się w nie dzieci z całego świata. Są używane zarówno przez noworodki, jak i starsze niemowlęta. Zapewniają ogromną swobodę ruchów, nie upijają, a ich delikatny materiał chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniami. Bodziaki, bo o nich oczywiście mowa, to ubranko uniwersalne, praktyczne, wielofunkcyjne. Może być stosowane w każdą porę roku, sprawdzi się jako samodzielny strój, ale bez najmniejszego kłopotu można go użyć też jako podkład pod inne ubranko. W bodziakach dzieci mogą chodzić, raczkować, spać i bawić się. A jakby tego było mało dla nieprzekonanych rodziców, posiadają także bardzo praktyczne zapięcia na napy.

To wszystko połączone w jednym ubranku zapewniło mu maksymalnie uniwersalną funkcję oraz opinię stroju idealnego na każdą okazję

I faktycznie tak jest, bo body niemowlęce pasuje zarówno do bardziej uroczystych okazji, gdy maluszek musi być ubrany nie tylko schludnie, ale i elegancko, jak i do wyjść bardziej swobodnych, zabawy z innymi dziećmi czy nawet do żłobka. Bodziaki gwarantują, że maluch będzie się w nich czuł wygodnie. Odpowiednio skrojony materiał i brak wystających elementów (nawet zamka błyskawicznego zastąpionego napami) pozwolą mu na bezpieczną i komfortową zabawę. Body dla niemowląt to ubranko wręcz idealne dla maluchów uczących się chodzić. To za sprawą odpowiednio szerokich otworów na nóżki, dzięki którym niemowlak nie jest w żaden sposób krępowany materiałem i może stawiać wygodnie swoje pierwsze kroki.

Obecnie zdecydowana większość modeli body szyta jest z miękkiej, delikatnej i łatwej w czyszczeniu bawełny

Nawet wielokrotne pranie nie zniszczy materiału, więc bodziaki mogą służyć przez całe lata – nie tylko jednemu, ale i kilkorgu dzieciom. Dodatkowo rodzice uwielbiają je nie tylko za ich funkcjonalność i praktyczność. Doceniają też ich estetyczną i wizualną różnorodność oraz całe mnóstwo wzorów i modeli dostępnych w sprzedaży, które można dopasować do konkretnej okazji. Chociaż wygląd bodziaków nie wpływa na komfort ich noszenia, to jednak przecież z pewnością pozwala nacieszyć oko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *